Przed nami V kolejka spotkań

Przed nami V kolejka spotkań. Tym razem odpoczywają gracze Lidera Złotowo, pozostałe drużyny tworzą takie pary:

Jordan Kazanice - SKF Kunki

Wardrom Jamielnik - Orzeł Ulnowo

Avista Łążyn - Iskra Smykówko

Płomień Turznica - GKS LZS Szymbark

Wicher Gwiździny - Mewa Smykowo

ITR Iława - Oristo Montowo

Jako pierwsi zmagania w sobotę zaczną gracze w Iławie i Fijewie. W Iławie tamtejszy Jeziorak zagra z drużyną Montowa i tu należy spodziewać się zwycięstwa gospodarzy. W drugim sobotnim spotkaniu faworyta trudniej wskazać. Przed sezonem wydawało się, że gracze z Łążyna będą nadawali ton rozgrywkom ale jak na razie trochę zawodzą. W sobotę zagrają z Iskrą, która po falstarcie na początku teraz zbiera punkty i dlatego ciężko wskazać faworyta meczu w Fijewie.

W niedzielnych spotkaniach nie znajdziemy żadnego hitu... W Turznicy zagrają Strażacy z Szymbarkiem - gdyby patrzeć na tabelę to faworyt jest jeden ale....to jest właśnie piękno futbolu - nic nigdy nie jest pewne. Ja mimo wszystko obstawiam zwycięstwo gospodarzy. W Kazanicach zawitają gracze Kunek, którzy zakończyli swoją przygodę w pucharze i będą chcieli sięgnąć po 3 ligowe punkty. Orły z Ulnowa jadą do Jamielnika podbudowani ostatnim zwycięstwem. Jednak tam mamy pojedynek derbowy a derby jak wiadomo rządzą się swoimi prawami.

Nas natomiast czeka wyprawa do Gwiździn. Drużyna Wichra to nie ten sam zespół co w ubiegłym sezonie - kadra zmieniła się bardzo mocno. Nie wiadomo na co stać graczy Wichra - na początku zawodzili ale teraz załapali "wichru" w żagle i punktują w kolejnych meczach. Jak będzie przekonamy się jutro choć już dziś wiadomo, że będziemy mieli małe problemy kadrowe.