Przed nami VII kolejka spotkań

Przed nami VI kolejka spotkań. Tym razem odpoczną gracze z Kazanic, natomiast pozostałe ekipy powalczą o kolejne ligowe punkty. Już w sobotę dojdzie do ciekawego dla układu tabeli spotkania Avista - SKF. Strata punktów przez którąkolwiek z drużyn będzie dla niej oznaczać utratę kontaktu z czołówką. Obie drużyny powalczą więc o komplet. Również w sobotę w Iławie miejscowy Jeziorak zagra z GKS LZS Szymbark. Faworyt w tym meczu może być tylko jeden i są nim bez wątpienia gospodarze.

W niedzielę natomiast najciekawiej będzie w Turznicy. Miejscowy Płomień zagra z Orłami z Ulnowa czyli pojedynek lidera z wiceliderem - pamiętać należy jednak o tym, że ekipa z Ulnowa ma rozegrany jeden mecz mniej. Będzie więc niezwykle ciekawie, a o to, aby wynik był sprawiedliwy zadba trójka sędziowska. O punkty w Gwiździnach powalczą gracze Iskry i będzie to dla nich trudne spotkanie, ponieważ miejscowi są zdecydowanie na fali wznoszącej. W Jamielniku miejscowy Wardom podejmie graczy ze Złotowa, którzy są ostatnio w dołku i grają poniżej oczekiwań.

My też zagramy na szczycie ale dołu tabeli...Jedziemy do Montowa, gdzie na specyficznym boisku powalczymy z miejscowym Oristo. Wiadomo, że gramy bez Jarka, mamy nadzieję na powrót do zdrowia Krzyśka Grochalskiego i obecność pozostałych piłkarzy.

LZS Jordan Kazanice - pauza

ITR Jeziorak Iława - GKS LZS Szymbark  sędzia Andryszczyk G. , Krystkiewicz G. , Dobrzyński Ł.

LZS Avista Łążyn - SKF Kunki  sędzia Pawelczyk K.

LKS Płomień Turznica - UKS Orzeł Ulnowo sędzia Kosobucki J. , Szczepkowski G. , Boczkowski W.

LZS Wardrom Jamielnik - LZS Lider Złotowo  sędzia Wierzbowski A.

KS Wicher Gwiździny - GKS Iskra Smykówko sędzia Podliński L.

GSKF Oristo Montowo - KS Mewa Smykowo  sędzia Sadłowski T.