Przed nami IV kolejka spotkań

Przed nami IV kolejka spotkań. Przymusowy odpoczynek czeka graczy Jezioraka, pozostałe ekipy walczą o kolejne ligowe punkty.

Już w sobotę kolejkę rozpoczną w Szymbarku gracze GKS, którzy sprawdzą formę Avisty. Patrząc na układ tabeli faworyta należy upatrywać w przyjezdnych ale...dopóki piłka w grze wszystko się może zdarzyć. Jeżeli wierzyć pozycjom w tabeli to najciekawsze spotkanie zapowiada się w Kunkach. Tamtejszy SKF zmierzy się z Liderem Złotowo. Goście przegrali w ostatniej kolejce będą więc "głodni" punktów, gospodarze natomiast mieli czas na odpoczynek i regenerację sił, co zapowiada nie lada emocje. Lider tabeli czyli Wardom zagra o punkty w Smykówku. Chcąc zachować pozycję będą musieli wygrać ale nie będzie to łatwe bo gracze Iskry już pierwsze punkty zdobyli a na swoim terenie będą trudnym rywalem. W Montowie od dna tabeli będą chcieli podnieść się gracze Wichra. Nie będzie jednak łatwo, bo gospodarze podrażnieni porażką w Turznicy na swoim specyficznym boisku nie będą łatwi do ugryzienia.

Nas natomiast czeka pojedynek derbowy z Płomieniem. Nie jest to sama drużyna, którą pamiętamy z poprzedniego sezonu. W tej chwili skład opiera się na młodych graczach, którzy w ubiegłym sezonie grali w Lidze wojewódzkiej juniorów. Jak pokazują dotychczasowe mecze, młodzież z Turznicy będzie trudnym i wymagającym rywalem. A atmosferę bez wątpienia podgrzeje derbowy charakter spotkania. My mamy nadzieję, że nie będziemy mieli problemów kadrowych i powalczymy o punkty.

Zestaw par:

GKS LZS Szymbark - Avista Łążyn sędzia P. Ratajczak

Oristo Montowo - Wicher Gwiździny sędzia T. Grembocki

Mewa Smykowo - Płomień Turznica sędzia M. Miłoszewski

Iskra Smykówko - Wardrom Jamielnik sędzia S. Skórka

Orzeł Ulnowo - Jordan Kazanice sędzia A. Wierzbowski

SKF Kunki - Lider Złotowo sędzia M. Andryszczyk

ITR Iława-pauza

Wszystkim życzymy udanych spotkań i pięknych bramek:)