Raport z IV kolejki

Znamy już wszystkie rozstrzygnięcia IV kolejki spotkań. Oj działo się działo tym razem. Widać wyraźny wzrost wśród naszych napastników. Tym razem bramkarze musieli wyjmować piłkę z siatki aż 25 razy, co daje nam średnią ponad 4 bramki na mecz ( oczywiście nie wliczam tu "bramek" z naszego meczu). Oczywiście jeżeli chodzi o atrakcyjność spotkań to dzięki temu wzrosła ona znacząco. W przeciwieństwie do innych kolejek, tym razem w każdym meczu piłka lądowała w siatce. A co się działo na poszczególnych boiskach, poczytajcie poniżej:

GKS LZS Szymbark - Avista Łążyn 3:3

Oristo Montowo - Wicher Gwiździny 1:5

galeria zdjęć z meczu

Mewa Smykowo - Płomień Turznica 0:3

Iskra Smykówko - Wardrom Jamielnik 3:0

Orzeł Ulnowo - Jordan Kazanice 7:1

SKF Kunki - Lider Złotowo 1:1

W spotkaniu na szczycie nastąpił podział punktów. Niestety żadna z drużyn nie prowadzi swoich stron więc niestety poza tym, że padły 2 bramki i podzielono się punktami nie wiemy nic więcej.

ITR Iława pauza

Raport się pisze, prosimy o cierpliwość.